Columbia Spodenki Męskie Passo Alto II Short AO4722452 tLqBKxQM

Kod produktu: tLqBKxQM
Dostępność: W magazynie

Cena: PLN287.94 PLN141.23

Dostępne opcje


* Size:

Produkt:

Spodenki Męskie

Krój:

Krój regularny czyli najpopularniejszy krój klasyczny, codziennego użytku. Najczęściej spotykany na ulicy.Pasujący zarówno osobom szczupłym, jak i tym o pełniejszych kształtach.Do produkcji odzieży o kroju normalnym używane są wszystkie tkaniny.

Systemy zastosowane w produktcie:

Omni-Shield Technologia Omni-Shield zapewnia ochronę przed warunkami zewnętrznym, gdy najmniej jej oczekujemy, a jest nam najbardziej potrzebna. Ta powlekana tkanina zapobiega wnikaniu w głąb przędzy wszelkich płynów o temperaturze poniżej 170 F (ok. 77 C) i zaplamieniu ubrania (bez jakiegokolwiek wpływu na wrażenia dotykowe). Sama tkanina również wysycha od 3 do 5 razy szybciej niż zwykły materiał, nie zatrzymując wilgoci jak normalne tkaniny, dzięki czemu pozostaje lżejsza, nawet gdy się zamoczy. Technologia Omni-Shield, stosowana w odzieży i obuwiu sportowym w celu ochrony przed zamoczeniem i poplamieniem pozwala zachować pełnię gotowości nawet wtedy, gdy nie jest się przygotowanym.

Rodzaj zapięcia:

Zamek , Guzik

Kolekcja zaprojektowana na rok:

2019

Opis produktu:

Spodenki przeznaczone do użytku codziennego. Zastosowanie tkanin i materiałów syntetycznych sprawia, że tworzywo nie rozciąga się, jest wytrzymałe oraz odporne na zużycie.

Rozmiar prezentowany na zdjęciach:

32

Columbia Spodenki Męskie Passo Alto II Short AO4722452 tLqBKxQM

Sklep na bazie cuidadosdemascotas.com © 2019